Možno si ani nepamätáte, kedy ste sa od srdca zasmiali a uvoľnili. 

 

Stres, úzkosť, či komplikované vzťahy Vám strpčujú život.

 

          Dnes Vám ukážem, ako sa zbaviť sa duševného napätia a znova si užívať pokoj v duši.


Volám sa Alena Bednárová, som klinická psychologička. 

 

Verím, že moje skúsenosti a vedomosti Vám pomôžu, ak ste preťažení, v napätí, alebo Vám je ťažko na duši.

 

Ponúkam Vám možnosť cítiť sa znovu lepšie a začať sa o seba starať.

 

Získajte aj Vy profesionálne, praxou overené postupy, ako sa cítiť psychicky lepšie...

Psychologické skúsenosti a vedecké informácie podané ľudskou rečou v jasnom a stručnom návode....

 

Referencie a skúsenosti

...neviem sa odtrhnúť...veľa myšlienok v úvode akoby priamo zo mňa vychádzalo, až zimomriavky po mne išli. Úžasná príručka pre človeka vystresovaného, deprimovaného, smutného, s mnohými otáznikmi v hlave...také kamarátske rozprávanie o tom, ako preniesť komplikované teórie do prijateľnej, zrozumiteľnej formy. Ďakujem!
AndreaÚčtovníčka
Všetci ovládame teórie a rady ako šťastnejšie žiť. Ale len teoreticky mnohí....máme ich len v hlave, ale nevieme ich preniesť a aplikovať do života v situáciách, ktoré nás utláčajú do dyskomfortu a osobnej nepohody...Ale v tomto e-booku o to nejde, tu si vyberieš jednu vec a začneš ju robiť...nie je to nič, čo by sa nedalo zvládnuť ako bežná súčasť môjho dňa...teším sa na posun, ktorý vďaka tomu urobím...
EvaRecepčná
V jednoduchosti je krása. V mojej práci nie je nič ľahšie, ako nechať sa prevalcovať, čo sa mi často aj deje. Ale povedala som si Dosť. Mám právo myslieť aj na seba a začať sa venovať aj sebe, svojmu zdraviu. Aj tomu psychickému. A dá sa to, stačí pevné rozhodnutie myslieť aj na seba! Na každej strane e-booku sa nachádzam a je to presne tak, že jedine ja s tým môžem niečo urobiť:-)
MichaelaGrafička