Možno si ani nepamätáte, kedy naposledy ste sa od srdca zasmiali a uvoľnili. 

 

Stres, úzkosť, či komplikované vzťahy Vám strpčujú život.

 

          Dnes Vám ukážem, ako sa zbaviť sa duševného napätia a znova si užívať pokoj v duši.


Kto som? som klinická psychologička,

Alena Bednárová

Keďže v ambulancii sa denne stretávam s mnohými ľudskými osudmi, viem, čo ľuďí často trápi a ťaží. Napísala som preto krátku príručku, ktorá môže byť "prvou pomocou" vo Vašom hľadaní pocitov pokoja a uvoľnenia.

 

Získajte aj Vy profesionálne, praxou overené postupy, ako sa cítiť psychicky lepšie...

Psychologické skúsenosti a vedecké informácie podané ľudskou rečou v jasnom a stručnom návode....

 

Referencie a skúsenosti

...neviem sa odtrhnúť...veľa myšlienok v úvode akoby priamo zo mňa vychádzalo, až zimomriavky po mne išli. Úžasná príručka pre človeka vystresovaného, deprimovaného, smutného, s mnohými otáznikmi v hlave...také kamarátske rozprávanie o tom, ako preniesť komplikované teórie do prijateľnej, zrozumiteľnej formy. Ďakujem!
AndreaÚčtovníčka
Všetci ovládame teórie a rady ako šťastnejšie žiť. Ale len teoreticky mnohí....máme ich len v hlave, ale nevieme ich preniesť a aplikovať do života v situáciách, ktoré nás utláčajú do dyskomfortu a osobnej nepohody...Ale v tomto e-booku o to nejde, tu si vyberieš jednu vec a začneš ju robiť...nie je to nič, čo by sa nedalo zvládnuť ako bežná súčasť môjho dňa...teším sa na posun, ktorý vďaka tomu urobím...
EvaRecepčná
V jednoduchosti je krása. V mojej práci nie je nič ľahšie, ako nechať sa prevalcovať, čo sa mi často aj deje. Ale povedala som si Dosť. Mám právo myslieť aj na seba a začať sa venovať aj sebe, svojmu zdraviu. Aj tomu psychickému. A dá sa to, stačí pevné rozhodnutie myslieť aj na seba! Na každej strane e-booku sa nachádzam a je to presne tak, že jedine ja s tým môžem niečo urobiť:-)
MichaelaGrafička

Ďalšie referencie od spokojných čitateľov

 

(kompletné maily s menami archivujeme, ale kvôli ochrane osobných údajov ich nemôžem zverejniť)

Dobrý deň, pani doktorka, je to celé skvele napísané. Vraciam sa k tejto knižke, lebo nemôžem dopustiť, aby moje telo a mozog reagovali horšie ako doteraz. Pred 30 rokmi som prekonala podobnú krízu, a trvalo mi tri roky, než som to zvládla. Dnes vďaka poznatkom od Vás, verím, že to zvládnem skôr. Knižka je pravdivá, ale bez vlastného pričinenenia sa zmena "nestane". Ďakujem Vám.
Mária H. neanonymný e-mail
Dobrý deň, srdečne Vás pozdravujem a aj keď s odstupom času, predsa sa chcem poďakovať za veľmi užitočné informácie. Sú naozaj praktické, pochopiteľné a pre mňa aj osožné, čo som odskúšala v uplynulých týždňoch a preto ich odporúčam aj ďalej. Budem sa tešiť na ďalšie rady a pomôcky od Vás, s pozdravom,
Tatiana R.neanonymný e-mail