Podcasty pre pacientov so sklerózou multiplex

Niečo do uška pre Vás a pre Vašich rodinných príslušníkov

Tento článok je krátky a stručný. Dávam Vám v ňom do pozornosti sériu psychologických podcastov, ktoré som pripravila pre všetkých, ktorým do života vstúpilo ochorenie skleróza multiplex (alebo iné závažné ochorenie či zmena).

Prvý z piatich podcastov Vás uvedie do súboru praktických rád a poznatkov, ktoré z psychologického hľadiska ponúkajú možnosť nájsť vhodnú stratégiu, ako spracovať prvé, možno šokujúce informácie a postupne nájsť vhodný spôsob adaptácie na toto ochorenie.

….vtedy je každá rada dobrá. A to nielen pri SM, ale celkovo v živote, v rodine, práci, v našich každodenných vzťahoch. Aj táto epizóda Vám ponúkne praktické tipy a postupy, ako emócie prijať, spracovať, popasovať sa s nimi a zostať v harmónii so sebou samým aj s okolím.

A napokon sa pozrieme na to, ako postupne zapracovávať do každodenného života malé rituály, ktoré v pravidelnosti, postupnosti a poznaní priorít povedú k zmene, ktorá v konečnom dôsledku prinesie osoh telu i duši.

Ak sami trpíte týmto ochorením, alebo ste v rodinnom či partnerskom, alebo aj kamarátskom vzťahu s niekým, kto má sklerózu multiplex, neváhajte sa o článok podeliť. Inak, informácie, ktoré si vypočujete, sa môžu hodiť aj pri spracovávaní iného ochorenia alebo životného obdobia, ktoré dramatickým spôsobom zmenilo Váš zaužívaný spôsob života.

Prajem Vám príjemné počúvanie!

Ak by ste si chceli podcasty stiahnuť priamo do Vášho mobilu, tabletu alebo PC, priame linky nájdete dolu pod článkom:

Život po oznámení diagnózy

Keď emócie útočia

Ako sa popasovať s nevítanou zmenou

Som psychoterapeutka. Pomáham ľuďom prekonávať ťažké životné obdobia. Mám dlhoročné skúsenosti s pomocou ľuďom v ich psychických ťažkostiach, v zvládaní emócií, úzkosti, depresie, či problematických vzťahov. Som autorkou e-Booku "O päť minút dvanásť" ktorý nájdete tu >> a tiež "Ako nájdete vnútornú silu na to, aby ste veci zmenili"ktorý nájdete tu. >> . Môj príbeh nájdete tu >>