Webináre

V pohodlí domova si vypočujte všetko, čo ste chceli o úzkosti a jej zvládaní vedieť - profesionálne, odborne, a pritom stále ľudsky a zrozumiteľne.

  • 1
    Webinár "Stop úzkosti"
    Úzkosť môže poriadne znepríjemniť život, spôsobuje problémy so zvládaním každodenných situácií doma, v práci, v škole, v spoločenských situáciách. Hrča v hrdle, búšenie srdca, žalúdok na vode či "gumené nohy" sa dajú ako tak zvládnuť, ale triaška, závrate, pocit na odpadnutie alebo strach zo zbláznenia sú už ťažší oriešok. Medzi hlavné liečebné postupy patria techniky na zvládanie telesných prejavov, kontroly úzkostných myšlienok a „strachu zo strachu“. Povieme si, prečo úzkosť zvyčajne vzniká, aké má príznaky a prejavy, čo nám signalizuje, a naučíte sa konkrétne techniky, ktoré počas záchvatu úzkosti či paniky môžete využiť.
  • 2
    Webinár "Zbavte sa úzkostných myšlienok"
    Webinár o tom, ako zastaviť znepokojujúce, úzkostné myšlienky ešte skôr, ako sa rozbehne kolotoč katastrofických scenárov. Dozviete sa o konkrétnych postupoch, ako pracovať s Vašimi myšlienkami, ako ovládnuť negatívne myslenie, a ako znížiť dopad stresu na Váš život. Ak už nemôžete kvôli svojim myšlienkam spať, fungovať v práci alebo v škole, sústrediť sa na svoje povinnosti či jednoducho cítite, že Vám uniká radosť zo života, potrebujete pracovať s myšlienkami iným spôsobom ako doteraz. Ukážem Vám spôsob, ako hľadať vhodnejšiu a pravdivejšiu alternatívu Vašich obáv a strachov.

Referencie našich účastníkov

Najlepšou odmenou každej poctivej práce je spätná väzba. Vaše emaily sú pre mňa tou najlepšou motiváciou, prečo robiť túto prácu a ako ju robiť pre Vás čo najlepšie.

Ďakujem za včerajší webinár, bol to môj prvý a bola som nadšená vašou prezentáciou, komunikáciou, príkladmi z praxe, v ktorých sa určite všetci našli. Zároveň ďakujem za rady a cvičenia, ktoré ste včera prezentovali, dýchacie cvičenia. Zapísala som si 2 A4 poznámok z vášho webináru.
Barbora G.neanonymný email
Veľmi inšpiratívne, pravdivé a motivujúce. Škoda, že o tomto nám počas štúdia psychológie nikto nepovie a pomoc musíme hľadať inde :). Od dnes skúsim vaše rady pridať do každodenného života, keď ma zastihne úzkostný stav alebo stresujúca situácia. Verím, že tieto videa neboli užitočné len pre mňa, ale aj pre iných ľudí, ktorí taktiež bojujú s úzkosťou alebo panikou.
Soňa S.neanonymný mail

Potrebujete pomoc?

Kontatujte nás na info@svetpsychologie.sk

Sme tu pre Vás, radi Vám pomôžeme.